Postavit se čelem

Chtěla bych Vám předat něco ze svých poznatků, které se na mě valí v poslední době.  Jak se zdánlivým překážkám  postavit a nechat věci plynout kolem nás v přirozené energii, byl vždy náročný úkol pro hodně z nás. Kdybych to měla všechno vypsat, nestačila by mi celá kniha. Vybrala jsem proto jen určitou malinkou část, kterou Vám chci předat.

Celý život řeším věci typu: „Tohle asi nezvládnu, na to.. nejsem dost dobrá, když tohle udělám, zavrhnou mě nebo ztratím práci/přítele/respekt apod. Hrozně bojuji s tím, abych se nezavírala před ostatníma i před sebou a postavila se výzvám, neznámým směrům ČELEM. A můžu potvrdit, že čím více jsem se natočila čelem, tím lepšího výsledku jsem vždy dosáhla, ale vyžadovalo to vždy hodně odvahy, třeba i riskování, že ztratím hodně.

JAK SE POSTAVIT ČELEM

Jak se postavit čelem? Není to popřením sebe sama, ale právě naopak. Otevřít se, nechat otevřeně působit okolí, vnímat to a stavětna tom, co ke mně přichází. Neotáčet se zády k této záhadné, neznámé energii, ale naopak ji prozkoumat.  A kdyby byla ta energie opravdu špatná (což zjistím, až když se s ní setkám), VŽDY mohu od ní odejít.

SVOBODNÉ ROZHODNUTÍ, VIZE A SNY

Učím se přijímat otevřeně, co je kolem mě a odcházet na základě svého otevřeného svobodného rozhodnutí (ne ze strachu). Jediným funkčním způsobem, jak toho docílit, je utkat se svým strachem, ponořit se do toho a strach přeměnit do energie, kterou pak použiji pro své vize a sny. Tohle pochopit a začít KONAT je šílené, ale stojí za to.

Život můžeme vnímat jako kruh nebo spirálu. Pokud jsme v kruhu, tak máme pořád stejné naděje a stejné pády. Spirála je nejlepší směr vzrůstu v jakékoli oblasti – dostávat se stále a stále na vyšší úroveň bytí, to jediné má totiž smysl.

Proto se odvažte od svých nastavení = naprogramovaných principů vnímání a jednání, ZAHOĎTE JE a pojďte dělat věci, tak jak vás táhnou = tak jak chcete!!!

OMLUVY A VÝMLUVY

Už to slyším… : „Ale to já to tak neumím“, „Já to potřebuji dělat jinak“, „Se mnou to tak nefunguje a blabla…“.  Je jen vaše volba, jestli se tomu postavíte, proto je zbytečné si vytvářet omluvy, výmluvy. Všichni  kolem vás to stejně uvidí, pocítí a vy sami si takhle budete nalhávat realitu, která existuje jen ve vaší mysli.

SDÍLET A VYTVÁŘET ZNAMENÁ RŮST

Vůbec teď nechci tvrdit, že já to všechno zvládám na 100% a odvážu se kdykoli se mi zachce, ale pracuji na tom a snažím se posunout svoje limity. Běžte do toho taky! Když tohle budeme posouvat, budeme se dostávat výše! SDÍLET a společně energii VYTVÁŘET znamená RŮST exponenciálně. Zdánlivě se „přiživíte“ na ostatních, ale tím že jim dáte ten kus sebe, bude to SDÍLENÍ a šílený vzestup. Jestliže ten svůj kus držíte pro sebe, buď se kolem vás bude vytvářen něco, čeho nebudete součástí a bude vám to hodně líto nebo zničíte tu energii, roztříštíte a zůstaneme všichni v začarovaném kruhu.

Tímto vás chci navnadit, aby jste do toho šli – do všeho, co je pro vás výzvou a otevřeli se!  Jinak zůstanete v bludném kruhu, který vás naplňovat nebude.  Podívejte se na věci jinýma očima, jděte vstříc výzvám a zkouškám, které vám do vaší životní cesty vstupují, sdílejte a vytvářejte nezapomenutelnou energii, která nás společně dostane za vyšším poznáním a porozumění.

Přeji Vám úspěch na cestě vytváření energie, která nás posouvá v životě dál.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • Zajímavosti přímo k Vám.

    Nechte si zasílat nové články a zajímavosti od Harmony Moments.