CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Každým měsícem nám přibývá obchůdek po obchůdku, ve kterém se objevují přání Harmony Moments. Prodali jsme již mnoho přání, které putovaly lidem pro jejich potěšení a radost. Díky tomuto trendu, věřím, že skrz dávání druhým a prokazování vděku jeden druhému, můžeme ten náš svět udělat o něco lepší.

Dobrý večer paní Pytlíčková, děkuji za link, ráda se pokochám a jak se znám i objednám. Vánoční přáníčka se prodávají moc hezky a já mám radost, že zákaznice mají radost z přáníček, které mají nejen kouzlo, ale i svého ducha. A já bych si moc přála, aby mé zákaznice toho ducha v přáníčkách hledaly a našly. Děkuji a přeji hezké, klidné adventní dny.
Skřítek
Krásný večer, Moc jsem Vám chtěla poděkovat za skvělou spolupráci. Vaše přáníčka jsou krásná a jsou mi inspirací při malování. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám krásný čas před vánoční.
Petra
Jeste jednou Vam dekuji, uz se nemuzu balicku dockat! Jeden s notysku ted se mnou pocestuje do Indie, ten motiv je pro moji cestu idealni.
Hana
Ano, obrázek na bloku jste trefila velice přesně. Byla jsem z něj natolik nadšená, že jsem si jej dovolila z bloku vytrhnout, protože je to mimochodem i krásná velikost. Obrázek si dám rovnou zalaminovat, pověsím na zeď, abych se z něj mohla stále kochat. Pokud by se Vám v budoucnu dostalo něco podobného do ruky, tak mi prosím dejte avízo. Mějte se moc prima.
Anežka
Děkuji za přáníčka, již jsou u nás a nemohu se na ně vynadívat. Jsou krásné.
Milá paní
MOC děkuji, jsou nádherné, dnes došly, tak mě ještě stihly doma Také moc děkuji za ten krásný navíc. Je to od Vás milé.
Radostná :)
Jen jsem Vám chtěla říci paní Pytlíčková, že jste ke mě vstoupila do obchodu s jakousi pokorou a přitom za Vámi vlajou tak krásné výrobky, nejen přáníčka, ze kterých jsem unesena (a nejen já, ale i zákaznice) ale i motýlci. Děkuji, že jste ke mne našla cestu paní Pytlíčková. Přeji krásné dny, slunko se k nám vrátilo a tak je vše veselejší.
Úžasná
Moc Vám děkuji za další krásný e-mail :- ) Trochu jsem se přičinila o to, aby se povědomí o Vašich přáníčkách rozšířilo, tak moc věřím, že se to podaří a najdou si cestu k více lidem :- ) Byla by sranda, kdybych od někoho dostala stejné přáníčko, které mu sama daruji : – ) Uvidíme, brzo k tomu budou další příležitosti, například Vánoce – moc děkuji za tu prezentaci. Je skvělé, že člověk kolem sebe vidí tolik příkladů lidí, kterým se daří plnit si své sny – ještě jednou Vám moc děkuji, za to, co jste napsala, protože to i pro mě bylo krásně načasované, a potřebné právě teď : – )
Lea